پرسشنامه راهبردهای حل مسئله كسیدی و لانگ (1996) 4 صفحه + docx

پرسشنامه راهبردهایحل¬مسئله كسیدی و لانگ (1996)

فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 4

حجم فایل: 12 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

پرسشنامه راهبردهایحل­ مسئله كسیدی و لانگ (1996)دارای 4 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش

الف- توصیف آزمون:

این مقیاس توسط كسیدی و لانگ (1996) در طی دو مطالعه ساخته شد و دارای 24 پرسش است كه شش عامل را می­سنجد. هر كدام از عوامل در برگیرنده چهارآیتم می­باشد.


شیوه نمره­گذاری:

پرسش­های این مقیاس با گزینه­های ((بله)) ((خیر)) و ((نمی دانم)) پاسخ داده می­شوند. آزمودنی در برابر هر پرسش كه شیوه واكنش وی را در برابر مسائل و موقعیت­های خاص بیان می­كند، موافقت یا مخالفت خود را نشان می­دهد و اگر بین آن دو مردد بود می­تواند گزینه نمی­دانم را برگزیند. در نمره­گذاری این آزمون برای گزینه بله نمره یك گزینه خیر نمره صفر و گزینه نمی­دانم نیز نمره صفر تعلق می­گیرد. این پرسشنامه دارای 24 عبارت می­باشد كه چهار عبارت آن راهبرد درماندگی (عبارت­های شماره 1 تا 4)، چهار عبارت آن راهبرد مهارگری (عبارت­های شماره 5 تا 8)، چهار عبارت آن راهبرد خلاقیت (عبارت­های شماره 9 تا 12)، و چهار عبارت آن راهبرد اعتماد (عبارت­های شماره 13 تا 16)، چهار عبارت دیگر آن راهبرد اجتناب (عبارت­های شماره 17 تا 20) و در نهایت چهار عبارت باقیمانده راهبرد گرایش (عبارت­های شماره 21 تا 24) را مشخص می­كند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پرسشنامه راهبردهای حل مسئله كسیدی و لانگ (1996) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پرسشنامه راهبردهای حل مسئله كسیدی و لانگ (1996) – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
پرسشنامه راهبردهای حل مسئله كسیدی و لانگ (1996);راهبردهای حل مسئله كسیدی و لانگ (1996);مقیاس راهبردهای حل مسئله كسیدی و لانگ (1996)

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *