حسابداری در اکسل 5 صفحه + rar

اگر یک کار کوچک دارید و خرید نرم افزار حسابداری برای شما به صرفه نیست می تونید از این اکسل برای انجام حسابداری استفاده کنید این اکسل قابلیت ثبت سند نمایش تراز آزمایشی و ترازنامه و سود وزیان را دارد داخل فایل ایمیل هم گذاشتم اگر مشکلی داشتید پاسخ خواهم داد

دسته بندی: حسابداری

فرمت فایل: rar

تعداد صفحات: 5

حجم فایل: 29 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

درحال حاضر نرم افزارهای حسابداری زیادی در بازار موجود می باشد و تهیه آنها برای هر کاری به صرفه نمی باشد. ولی بعضی از همین کارهای کوچک احتیاج به ثبت های حسابداری داشته باشد تا بتوانید ترازنامه و سود و زیان محاسبه نمایید. من در این اکسل کار شما را راحت کرده ام با کمترین هزینه می تونید این برنامه خیلی ساده را تهیه کنید و سندهای حسابداری را صادرکنید و ترازنامه و سود و زیان آن را مشاهده کنید.

جهت رفاه حال شما و جنبه آموزشی این کار هیچ گونه قفل گذاری روی برنامه انجام نداده ام تابتوانید هم فرمول هارا ببینید و هم اگر احتیاج به پیشرفته تر کردن فایل داشتید دستتون باز باشه. تازه در قسمت راهنما ایمیلم را هم قراردادم که اگر مشکلی داشتید بتونم بهتون کمک کنم.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” حسابداری در اکسل ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – حسابداری در اکسل – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
حسابداری در اکسل;نرم افزار حسابداری;EXCEL

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *