آمار (نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم و عزاداری) 16 صفحه + doc

پیشگفتار عزادارى و برپایى مراسم ماتم در سوگ خوبان و اولیاء خدا امرى است كه ریشه درقرآن و سیره نبوى(ص) وسیره امامان(ع) دارد این عزادارى‏ها مصداق مودت اهل بیت(ع) است (شورا، آیه 23)

دسته بندی: آمار

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 16

حجم فایل: 58 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

پیشگفتار

عزادارى و برپایى مراسم ماتم در سوگ خوبان و اولیاء خدا امرى است كه ریشه درقرآن و سیره نبوى(ص) وسیره امامان(ع) دارد. این عزادارى‏ها مصداق مودت اهل بیت(ع) است. (شورا، آیه 23).

در سیره امامان(ع) هم برنامه‏اى كه هرگز در هیچ شرائطى ترك نشد برپائى عزا بر سالار شهیدان امام حسین(ع) بود. امام سجاد(ع) پس از امام حسین(ع) تا زنده بود در هر مجلس از داغ حسین مى‏گفت و در حقیقت مجلس عزا برپامى‏كرد. امام باقر(ع) هم در شرائط سخت و خفقانى دستور مى‏داد روز عاشورا عزاى امام حسین را بر پا كند. مالك جهنى مى‏گوید امام باقر(ع) در روز عاشورا فرمود: همه براى امام حسین گریه كنند و اهل خانه را دستور به‏گریه بر حضرت مى‏كرد. (كامل الزیارات، ص‏174) همین سیره را حضرت امام صادق(ع) و امامان دیگر (ع) داشتند آنها بر این امر اصرار داشتند كه از رهگذر عزادارى و برپائى عزاى سالار شهیدان چراغ پرفروز نهضت حسینى روشن بماند كه ماند. در ادامه به نمونه ای از مجالس عزاداری امام حسین (ع) اشاره می كنیم:

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آمار (نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم و عزاداری) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آمار (نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم و عزاداری) – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;دانلود تحقیق نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;دانلود و خرید مقاله نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;خرید و دانلود مقاله نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;دانلود نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;دانلود

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *